HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે
