HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Url
ja: URL

en: Other
ja: その他

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: About
ja: アバウト

en: Status code
ja: 状態コード
