HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Label
km: ស្លាក

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី
