HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Label
ku: پێناس

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە
