HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Label
my: အညွန်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
