HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: URL
sq: Adresa URL

en: Url
sq: Adresa Url

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione
