HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: Url
sv: URL

en: Other
sv: Övriga

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: About
sv: Om

en: Status code
sv: Statuskod
