HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Label
uk: Мітка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Other
uk: Інше

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: About
uk: Про модуль

en: Status code
uk: Код стану

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
