HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Never
hy: Երբեք
