HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: External
lt: Išorinis

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: No subscriptions available.
lt: Nėra galimų prenumeratų.

en: About
lt: Apie

en: Element
lt: Elementas

en: Tracking
lt: Sekimas
