HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: (@time ago)
dz: (@time  གི་ཧེ་མ།)
