HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Never
gu: કદી નહી

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Mapping
gu: મેપિંગ

en: About
gu: વિશે
