HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Actions
pt: Ações

en: Remove
pt: Remover

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Settings
pt: Configurações

en: Subscriptions
pt: Inscrições

en: Always
pt: Sempre

en: Never
pt: Nunca

en: External
pt: Externo

en: Notice
pt: Nota

en: Select
pt: Selecionar

en: Subscription
pt: Inscrição

en: Mapping
pt: Mapeamento

en: No subscriptions available.
pt: Não há assinaturas disponíveis.

en: About
pt: Sobre

en: I agree
pt: Eu concordo

en: Element
pt: Elemento

en: Debugging
pt: Depurando

en: Tracking
pt: Rastreamento
