HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Actions
sl: Akcije

en: Remove
sl: Odstrani

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: Never
sl: Nikoli

en: About
sl: O modulu
