HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Never
sq: Asnjëherë

en: About
sq: Informacione
