HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Remove
th: เอาออก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: External
th: ภายนอก

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: Select
th: เลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ
