HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Actions
uk: Дії

en: Remove
uk: Вилучити

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: External
uk: Зовнішнє

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Select
uk: Вибір

en: Subscription
uk: Підписка

en: Mapping
uk: Відповідність

en: No subscriptions available.
uk: Немає доступних підписок.

en: About
uk: Про модуль

en: I agree
uk: Я погоджуюсь

en: Element
uk: Елемент

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Tracking
uk: Стеження

en: (@time ago)
uk: (@time тому)

en: Debugging enabled
uk: Зневадження увімкнено
