HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Mapping
ur: میپنگ
