HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Actions
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: External
vi: Bên ngoài

en: Select
vi: Chọn

en: Subscription
vi: Đăng ký

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Element
vi: Phần tử

en: Debugging
vi: Gỡ lỗi
