HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: External
cs: Externí

en: Notice
cs: Oznámení

en: Select
cs: Vybrat

en: Subscription
cs: Přihláška

en: Mapping
cs: Mapování

en: No subscriptions available.
cs: Žádne registrace nejsou k dispozici.

en: About
cs: Popis

en: Debugging
cs: Ladění

en: Tracking
cs: Sledování
