HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Actions
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: External
da: Eksterne

en: Notice
da: Notifikation

en: Select
da: Vælg

en: Subscription
da: Abonnement

en: Mapping
da: Kobling

en: No subscriptions available.
da: Ingen abonnenter tilgængelige

en: About
da: Om

en: I agree
da: Jeg accepterer
