HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Value
ja: 値

en: Actions
ja: アクション

en: Remove
ja: 削除

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Subscriptions
ja: 配信登録

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: External
ja: 外部

en: Notice
ja: 注意

en: Select
ja: 選択

en: Subscription
ja: 配信登録

en: Mapping
ja: マッピング

en: No subscriptions available.
ja: 利用可能な配信登録がありません。

en: About
ja: アバウト

en: I agree
ja: 承諾します

en: Element
ja: 要素

en: Debugging
ja: デバッグ処理

en: Tracking
ja: 追跡中
