HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Never
km: កុំ

en: About
km: អំពី
