HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Notice
sk: Oznam

en: Select
sk: Zvoľte

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: No subscriptions available.
sk: Žiadne dostupné prihlásenia.

en: About
sk: Informácie o

en: Tracking
sk: Sledovanie
