HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Never
ta: இல்லை

en: External
ta: வெளிப்புற

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Mapping
ta: பொருத்தல்

en: About
ta: பற்றி

en: Debugging
ta: பிழைத்திருத்தும்
