HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Remove
id: Hapus

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Always
id: Selalu

en: Never
id: Tidak pernah

en: External
id: Eksternal

en: Notice
id: Peringatan

en: Select
id: Pilih

en: Mapping
id: Pemetaan

en: About
id: Tentang

en: Element
id: Elemen

en: Debugging
id: Pencarian bug
