HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: About
ku: دەربارە
