HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Actions
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण
