HubSpot (8.x-1.0-alpha6) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Remove
nn: Fjern

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Never
nn: Aldri
