hubspot_integration (2.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Sort
fi: Järjestä

en: Limit terms by vocabulary
fi: Rajoita termejä sanastoittain

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
fi: Näytä sisältöä jos sillä on valitut luokittelutermit tai valittujen termien alitermit. Monimutkaisuudesta johtuen tällä on vähemmän vaihtoehtoja kuin versioilla joilla ei ole syvyyttä.

en: Multiple-value handling
fi: Moniarvoisuuden hallinta

en: Filter to items that share all terms
fi: Suodata tuloksiin jotka jakavat kaikki arvot

en: Filter to items that share any term
fi: Suodata tuloksiin, jotka jakavat minkä tahansa arvoista
