hubspot_integration (2.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Settings
jv: Sétingan

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: Sort
jv: Urutna
