Hubspot Integration (2.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Sort
fa: مرتب‌سازی
