Hubspot Integration (2.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Add another item
hi: एक और आइटम जोड़ें

en: Mapping
hi: मानचित्रण
