Hubspot Integration (2.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر
