Hubspot Integration (2.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Sort
lv: Kārtot

en: Limit terms by vocabulary
lv: Ierobežot terminus pēc vārdnīcas
