Hubspot Integration (2.1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Mapping
eo: Mapigo
