Hubspot Integration (2.1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Settings
nl: Instellingen

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Sort
nl: Sorteren

en: -- None --
nl: -- Geen --

en: Limit terms by vocabulary
nl: Termen per woordenlijst beperken

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
nl: Inhoud weergeven als deze de geselecteerde taxonomietermen of onderliggende termen bevat. Als gevolg van toegenomen complexiteit zijn hier minder opties dan in de versies zonder 'diepte'.

en: Multiple-value handling
nl: Verwerking meervoudige waarden

en: Filter to items that share all terms
nl: Filter op items die alle termen delen

en: Filter to items that share any term
nl: Filter op items die een van de termen delen
