Hubspot Integration (2.1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Vocabularies
fa: لغتنامه‌ها

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Add another item
fa: افزودن عنصر دیگر

en: Mapping
fa: نگاشت
