Hubspot Integration (2.1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Add another item
vi: Thêm mục

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: Sort
vi: Sắp xếp
