Hubspot Integration (2.1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...
