Hubspot Integration (2.1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը
