Hubspot Integration (2.1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Add another item
ta: அடுத்த பொருளை இணை

en: Mapping
ta: பொருத்தல்
