Hubspot Integration (2.1.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Sort
eu: Sailkatu
