Hubspot Integration (2.1.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Settings
gl: Axustes

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Limit terms by vocabulary
gl: Limitar os termos por vocabulario
