Hubspot Integration (2.1.5) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Limit terms by vocabulary
bo: ནང་ཚན་སྤྱི་མིང་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
bo: ནང་དོན་ལ་བདམས་ཟིན་པའི་རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་དང་ཡང་ན་ཡན་ལག་ཐ་སྙད་ཡོད་ཚེ་ནང་དོན་དེ་མངོན་པ། ཟུང་འབྲེལ་གྱི་རྙོག་འཛིང་ཡོང་སྲིད་པས་གཏིང་ཚད་མེད་པའི་པར་གཞི་དང་བསྡུར་ན་འདི་ལ་གདམ་ཚན་ཉུང་།

en: Multiple-value handling
bo: ཐོབ་གྲངས་དུ་མ་སྒྲིག་བྱེད

en: Filter to items that share all terms
bo: ཐ་སྙད་ཡོངས་མཉམ་སྤྱོད་བྱེད་པའི་ཐ་སྙད་ལ་བསྟུན་ནས་ཚགས་རྒྱག་པ

en: Filter to items that share any term
bo: ཐ་སྙད་གང་རུང་ཞིག་མཉམ་སྤྱོད་བྱེད་པའི་ཐ་སྙད་ལ་བསྟུན་ནས་ཚགས་རྒྱག་པ
