Hubspot Integration (2.1.5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Mapping
cs: Mapování

en: Sort
cs: Řazení
