Hubspot Integration (2.1.5) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Settings
he: הגדרות

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Mapping
he: מיפוי

en: Sort
he: מיון

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים
