Hubspot Integration (2.1.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Settings
is: Stillingar

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði

en: Sort
is: Raða
