Hubspot Integration (2.1.5) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត
