Hubspot Integration (2.1.5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Add new item
lt: Pridėti naują elementą

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Sort
lt: Rikiuoti
